post

شیر برقی سلونوئید ESV()Solenoid Valve  

شیرهای سلونوئید سری ESV با سنسورهای نشت گاز،سنسورزلزله و سنسوردود طراحی و ساخته شده اند. این شیرها درحالت عادی باز بوده و جریان گاز از آن عبورمی کند.در زمان نشت گاز بطور خودکار،مسیرعبور جریان گاز را قطع می کند و از احتمال آتش سوزی و یا انفجار در مسیرگاز جلوگیری می کند.بعد ازعمل کردن و قطع  جریان گاز بصورت دستی در مدار گاز فعال می گردد. شیرهای برقی(سلونوئید) برای گاز طبیعی، گازمایع، هوا و سایر گازهای غیر خورنده می تواند مورد استفاده قرار گیرد.این شیرها باید بعد از فیلتر گاز به منظور جلوگیری از خطرات احتمالی مونتاژ گردند.

شیرهای برقی از نوع:

Normally Open

Manually Reset

 مشخصات فنی:

نحوه اتصال:

 اتصال دنده ای (سایز۱/۲″, ۳/۴″,۱″,۱۱/۴″,۱ ۱/۲″ ,  (TS 61-210  EN 10226):(

اتصال فلنجی (سایز۲″, ۱/۲ “, ۳″ , ۴″ ,۵″, ۶″ ,۸” ): (TS ISO 7005)

حداکثر فشار ورودی: ۱bar

شرایط کاری: ۵۰-۶۰ Hz 220 V AC 

درجه ایمنی( حفاظت): IP 65

دمای کاری: ۱۰– الی ۷۰ + درجه سلسیوس ( سانتیگراد)

آلومینیوم و آلیاژهای آلومینیومی(EN 1706)

آلیاژهای مس و برنج (EN 12449)

انواع مواد واستانداردها:

فولاد ضد زنگ(EN 10088)

فیلتر(EN 779)

حالت فنری (TS 1440)

موارد کاربرد:واشر،غشاء واورینگ ((NBR rubber مناسب برای شبکه های شهری وگاز طبیعی (متان)،نفت گازمایع، پروپان،هوا۷۹)%نیتروژن، ۲۰٫۱%اکسیژن) وسایرگازهای غیرخورنده.

موقعیت نصب:

شیربرقی در مسیر لوله کشی گاز در داخل واحد وبعد از شیرفرعی و قبل ازاولین انشعاب نصب می گردد.این شیرها در حالت عادی باز بوده و جریان گاز ازآن عبورمی کند درزمان نشت گاز و یا فرمان از دتکتور و یا هر وسیله دارای مدار فرمان، بوبین شیر مغناطیسی شده و بطور خودکار مسیرعبور جریان گاز را قطع می کند و تا زمانی که توسط اپراتور و یا مصرف کننده reset نشود مسیر گاز را بسته نگه می دارد و با reset شیر،مجددا جریان گاز برقرار می شود.

shir-barghi.-bb

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *